Máme pro Vás Anti-COVID!

Anti-COVID 100 ml, Dezinfekční přípravek pro dezinfekci rukou a povrchů

Vyrobeno na základě receptury doporučené WHO.

Roztok ničí: Bakterie, plísně, viry (coronavirus, SARS-CoV-2, Acinetobacter, Pseudomonas, Klebsiella, Staphylococcus aureus, Kocuria rhizophila, Candidaalbicans, MERS, influenza A virus H1N1, MHV, TGEV a. i.).

Obsahuje účinné látky: etanol (denaturovaný)-796 ml/l, peroxid vodíku (3,5%)-36 ml/l.

Návod k použití: Naneste na dlaně a rozetřete po celých rukou a zápěstích; zvláštní pozornost věnujte kůžičce kolem nehtů a záhybům v kůži. Dobře vtírejte, dokud není kůže suchá. Tento postup by měl trvat přibližně 1 minutu. Použití maximálně 10 krát denně.

Cena pro partnery: 49,58 Kč bez DPH + doprava 100 Kč bez DPH. Vzhledem k současné situaci vyžadujeme platbu předem nebo bude zboží zasláno na dobírku (příplatek 30 Kč bez DPH).

NOVINKA! Máme pro Vás i balení 0,5 l s rozprašovačem za cenu pouhých 99,- Kč bez DPH!

Postup pro objednání: Pro zaslání objednávky využijte náš kontaktní formulář. Do Předmětu napište: Objednávka Anti-COVID. Do textu Vaší zprávy uveďte: počet kusů, způsob úhrady, fakturační adresu včetně IČ a telefonního čísla a dodací adresu, pokud je odlišná od adresy fakturační. V případě nejasností Vás budeme kontaktovat.

Zde objednávejte

Proč si nás vybrat?

Vysoká kvalita
Zdravotní nezávadnost
Špička v oboru

O naší firmě

Firma AXINFO Vám představuje svou nabídku zdravotnické techniky pro integrovaný záchranný systém a pro výuku první pomoci.

Pomůcky pro nácvik poskytování první pomoci

Nabízíme celou řadu produktů pro poskytování první pomoci jako AED defibrilátory, vakuové dlahy a matrace, prostředky pro fixaci těla, lékárničky a autolékárničky, plicní ventilátory, zásahové rukavice pro hasiče, policii a armádu a všechny kategorie osobních ochranných prostředků.

Výukové a anatomické modely

Pro zkvalitnění výuky studentů zdravotnických oborů dodáme výukové figuríny Laerdal pro základní a rozšířenou resuscitaci, simulátory a výukové trenažery. Prohlédněte si seznam výukových pomůcek.

V naší nabídce naleznete výukové figuríny LAERDAL, zdravotnické přístroje PHILIPS a AIR LIQUIDE MEDICAL SYSTEMS, ochranné pracovní prostředky NORTH SAFETY, dezinfekční přístroje GAMAR.

Ať už jste z Prahy, Brna nebo třeba Ostravy, neváhejte se na nás obrátit. Naše společnost se nespecializuje pouze na Moravu a Slezsko, již od roku 1998 působíme na území celé České republiky.